Těstoviny fusilli (2 porce 500g) - Expres menu

Neohodnoceno
Značka: Expres menu
Těstoviny fusilli (2 porce 500g) - Expres menu: rýžové těstoviny dochucené jen solí, 97% složeno z rýžové mouky, tapiokového škrobu, soli a kurkumy, voda, řepkový olej a sůl kamenná.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 11650
79 Kč
Těstoviny fusilli (2 porce 500g) - Expres menu
Neohodnoceno
Značka: Expres menu
Screenshot 20230128 194211
Akce

Těstoviny Expres menu Fusilli jsou perfektním řešením pro přípravu rychlého oběda nebo večeře. Obsahují jen ty nejlepší ingredience - vařené rýžové těstoviny dochucené jen solí. Těstoviny jsou dostupné v 2 porcích o hmotnosti 500g, což je ideální množství pro přípravu jednoho jídla. Tyto těstoviny mohou být využity jako příloha k libovolnému hlavnímu jídlu nebo jako základ těstovinového salátu.


Složení těstovin Expres menu Fusilli je velmi jednoduché a zahrnuje 97% rýžové těstoviny (rýžová mouka, tapiokový škrob, sůl, kurkuma), vodu a řepkový olej. Díky tomuto složení máte jistotu, že obdržíte kvalitní produkt s minimem nezdravých surovin.


Těstoviny Expres Menu Fusilli jsou ideálním řešením pro rychlou přípravu oběda nebo večeře. Vaše jídlo bude chutné a zdravé bez ohledu na to, zda je to hlavní chod nebo salát. Vzhledem k tomu, že se prodávají ve 2 porcích o hmotnosti 500 g, je to optimální množství pro přestávku v práci či večerní večeři.


Těstoviny Expres Menu Fusilli jsou skvělou volbou, pokud hledáte rychlé a zdravé řešení pro vaše každodenní stravování. Nabízí vynikající chuť, kvalitu a snadnou přípravu - vše, co potřebujete pro zdravou svačinu či hlavní jídlo.

Kategorie: Jídlo
Hmotnost: 0.525 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: