Opět otevřeno každé úterý a čtvrtek od 15:00-18:30

Bunda Patriot Jacket Mk 2 (Hybrid Fleece) Coyote (XS) - HELIKON

Značka: Helikon-Tex

Představujeme vám novou verzi ikonické bundy Patriot od HELIKON, která je nyní modernější, chytřejší a s lepším designem. Tato bunda je vyrobena z inovativního materiálu Hybrid Fleece (340 g/m2), který snižuje hmotnost a zlepšuje prodyšnost při zachování podobných hřejivých parametrů jako u první verze. Bunda nabízí sedm praktických kapes pro uskladnění vašich nezbytností a laserem vyřezávané panely typu hook & loop na ramenou s otvory na pera pro další funkčnost.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 12011-XS
1 999 Kč
Bunda Patriot Jacket Mk 2 (Hybrid Fleece) Coyote (XS) - HELIKON
Značka: Helikon-Tex
Bunda Patriot Jacket Mk 2 (Hybrid Fleece) Coyote (XS) - HELIKON
Akce

Nová verze ikonické bundy Patriot

Po mnoha letech se známá bunda Patriot dočkala nové verze: moderní, chytřejší a s lepším designem. Jsme opravdu rádi za neuvěřitelnou popularitu první verze, ale nastal čas, aby se tato klasika vyvinula. Bunda Patriot Mk2 je vyrobena z nového materiálu Hybrid Fleece (340 g/m2), který snižuje hmotnost a zlepšuje prodyšnost při zachování podobných hřejivých parametrů jako u první verze. Odstranili jsme nadbytečné prvky a přidali několik inovací, a tak vznikla bunda Patriot Mk2.

Fleece: lehký a hřejivý zároveň

Materiál Hybrid Fleece má dvě různé vrstvy. Zvenku připomíná klasický fleece, ale uvnitř je to mřížkový fleece, známý z bund Alpha Hoodie a Alpha Tactical Jackets. Jedná se o materiál s charakteristickou jemnou kostkovanou strukturou silnějších vyvýšených čtvercových dílů a tenčích mezer mezi nimi. Díky tomu je Patriot Mk2 lehčí a prodyšnější, a přitom stále hřeje. Termoregulaci napomáhají větrací otvory na zip v podpaží.

Lepší design a praktické kapsy

Všechny potřebné věci se vejdou do sedmi kapes. Dvě ve výšce hrudníku a dvě nové kapsy níže, na bocích. Uživatel má větší volnost při uspořádání věcí v kapsách. Může mít také co nejpohodlnější ruce. Kromě toho jsou k dispozici dvě kapsy na ramenou a jedna vnitřní kapsa. Na základě podnětů zákazníků jsme rezignovali na zadní kapsu ve výšce ledvin a malou kapsu na levém předloktí. Taktické oblečení by mělo být funkční a pohodlné, proto jsme se zaměřili na modernější design bundy a její kapuce. Patriot Jackt Mk2 je více vypasovaný a neomezuje v pohybu. Dalším vylepšením jsou laserem vyřezávané panely typu hook & loop na ramenou s otvory na pera.

  • lehký a hřejivý hybridní fleece
  • panely hook & loop s otvory pro pera
  • větrací otvory v podpaží
  • 7 kapes
  • barva: Coyote (hnědá)

Hmotnost (g): 860
Materiál: 
Hlavní materiál: 100% polyester, síťovina: 100% polyester
Gramáž [g/m2]: 340

 

Kategorie: Bundy
Hmotnost: 0.801 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: