Vepřové na smetaně (1 porce 300g) - Expres menu

Neohodnoceno
Značka: Expres menu
Vepřové na smetaně (1 porce 300g) - Expres menu: 33% vepřová kýta, hovězí vývar, kořenová zelenina, mléko, smetana, cukr, rýžová mouka, kukuřičná mouka, máslo, cibule, řepkový olej, sůl kamenná , citrónová šťáva , pepř celý , nové koření a bobkový list.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 11181
109 Kč
Vepřové na smetaně (1 porce 300g) - Expres menu
Neohodnoceno
Značka: Expres menu
Vepřové na smetaně (1 porce 300g) - Expres menu
Akce

Vepřové na smetaně (1 porce 300g) - Expres menu – je lahodné jídlo, které poskytuje rovnocennou alternativu klasické svíčkové na smetaně. Je to smetanová omáčka s kořenovou zeleninou a divokým kořením s plátkem libové vepřové kýty (33 %).

Vepřová kýta je doplněna hovězím vývarem, tvořeným z vody, hovězího masa a kostí. Základem omáčky jsou kořenová zelenina – mrkev, celer, pastinák a petržel – a mléko, smetana, cukr, rýžová mouka, kukuřičná mouka, máslo, cibule a řepkový olej.

K obohacení chuti je do omáčky přidána sůl kamenná, citrónová šťáva, celý pepř, nové koření a bobkový list. Toto jídlo Vás určitě vyvede z běžného jídelního stereotypu a dokonale se hodí pro pouhých 10 minut poctivého vaření.

Vepřové na smetaně (1 porce 300g) - Expres menu je lahodnou variací svíčkové na smetaně s libovým plátkem vepřové kýty a kořenovou zeleninou.

Kategorie: Jídlo
Hmotnost: 0.325 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: