Opět otevřeno každé úterý a čtvrtek od 15:00-18:30

Peněženka Condor VAULT Tri-fold (coyote) - Condor Outdoor

Značka: Condor Outdoor

Condor Outdoor VAULT Tri-fold (coyote) je profesionální skládací peněženka vyrobená z odolného nylonu, určená pro taktické využití. S rozměry 10x12 cm ve složeném stavu nabízí průhlednou kapsu na průkaz, zipem uzavřenou kapsu na mince, hlavní kapsu pro bankovky a další menší přihrádky.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: 5600-TAN
515 Kč
Peněženka Condor VAULT Tri-fold (coyote) - Condor Outdoor
Značka: Condor Outdoor
5600 TAN
Akce Novinka

Produkt Condor Outdoor s názvem VAULT Tri-fold (coyote) je profesionální skládací peněženka určená pro taktické využití. Je vyrobena z odolného nylonu v barvě coyote. Rozměry peněženky ve složeném stavu jsou 10x12 cm. Na zadní straně je umístěna průhledná kapsa o rozměrech 7x10 cm, která umožňuje prezentaci průkazu bez nutnosti jeho vyjmutí. Na přední straně je zipem uzavřená kapsa na mince o rozměrech 7x10 cm. Po rozepnutí suchého zipu se odkrývá hlavní kapsa určená pro papírové bankovky o rozměrech 17x10 cm. K dispozici jsou také dvě menší kapsy, každá o rozměrech 8x9 cm.

Peněženka je vybavena šesti přihrádkami na platební karty a třemi elastickými přihrádkami na SD paměťové karty. Pro snadné a bezpečné nošení lze peněženku pověsit na krk pomocí nastavitelné šňůry.

Kategorie: Peněženky
Hmotnost: 0.098 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: