Zimní otevírací doba Leden-únor pouze ve čtvrtek od 15:00-18:30

Kulajda s liškami (2 porce 600g) - Expres menu

Značka: Expres menu
Kulajda s liškami (2 porce 600g) - Expres menu: Tradiční krkonošská smetanová polévka, vhodná pro děti a vegetariány, uvařená z místních surovin; složení: voda, brambory, smetana, vejce, houby lišky obecné (3 %), cukr, ocet, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kopr sterilovaný (voda, kopr
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 11176
99 Kč
Kulajda s liškami (2 porce 600g) - Expres menu
Značka: Expres menu
Kulajda s liškami (2 porce 600g) - Expres menu
Akce

Tradiční krkonošská smetanová polévka uvařená z místních surovin, Kulajda s liškami (2 porce 600g) – Expres menu je ideální volbou pro ty, kteří touží po vydatné a lahodné chuti. Náš tip: zkuste další tradiční jídla a speciality z Krkonoš, například Jelení ragú. Polévka je vhodná také pro děti a vegetariány.

Složení: voda, brambory, smetana, vejce, houby lišky obecné (3 %), cukr, ocet, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kopr sterilovaný (voda, kopr, ocet kvasný, cukr, sůl), sůl kamenná a pepř.

Kulajda s liškami (2 porce 600g) – Expres menu je pravá pochoutka. Vyzkoušejte tento tradiční recept a uvidíte, že se stane stálicí vašich rodinných obědů či večeří.

Vyzkoušejte tuto originální polévku a udělejte radost svým blízkým. Kulajda s liškami (2 porce 600g) – Expres menu je chutná a vydatná receptura pro celou rodinu.

Kategorie: Jídlo
Hmotnost: 0.625 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: