Hovězí vývar (2 porce 600g) - Expres menu

Značka: Expres menu
Hovězí vývar (2 porce 600g) - Expres menu: 15 hodin tažený, jemně solený, základ do polévek/omáček/podlití pečeného masa, bez dochucovadel. Složení: voda, hovězí kosti, hovězí maso, mrkev, petržel, cibule, celer, česnek, sůl kamenná bobkový list nové koření a pepř celý.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 11175
119 Kč
Hovězí vývar (2 porce 600g) - Expres menu
Značka: Expres menu
Hovězí vývar (2 porce 600g) - Expres menu
Akce

Užívejte si chutě hovězího vývaru s naším Expres Menu Hovězí vývar (2 porce 600g)! Tento 15 hodin pomalu tažený vývar z hovězího masa, kostí a kořenové zeleniny je jemně solený a vytváří ideální základ pro polévky, omáčky a podlití pečeného masa. Pokud nemáte chuť přidat další dochucovadla, vývar je sám o sobě dostačující - vaše jídlo bude neodolatelné.

Složení Hovězí vývaru (2 porce 600g) - Expres Menu je následující: voda, hovězí kosti, hovězí maso, mrkev, petržel, cibule, celer, česnek, sůl kamenná, bobkový list, nové koření a celý pepř. Tyto ingredience jsou navrženy tak, aby poskytovali tu nejpravdivější chuť hovězího vývaru.

Konzumace Hovězího vývaru (2 porce 600g) - Expres Menu je snadná a rychlá: nalijte obsah do hrnce s teplou vodou a pomalu vari 10-15 minut. Poté jej můžete servírovat s oblíbenou oblohou či jinou přísadou. Můžete ho také použít jako základ pro polévku či omáčku.

Hovězí vývar (2 porce 600g) - Expres Menu je skvělá volba pro každého, kdo touží po chuti hovězího vývaru bez nutnosti odcházení z domova. Nečekejte déle a připravte si své oblíbené jídlo se skvělou chutí.

Kategorie: Jídlo
Hmotnost: 0.625 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: