Zimní otevírací doba Leden-únor pouze ve čtvrtek od 15:00-18:30

Boršč (2 porce 600g) - Expres menu

Značka: Expres menu
Boršč (2 porce 600g) - Expres menu: Hutná svačinová polévka z červené řepy, hovězího a vepřového masa dušeného na kořenové zelenině s bramborem a hlávkovým zelím, zjemněná smetanou; obsahuje hovězí vývar, rajčatový protlak, červenou řepu sterilovanou, vepřové maso plec, smetanu, rýžovou mouku, kukuřičnou mouku, kořenovou zeleninu (mrkev celer pastinák petržel), brambory cukr cibuli uzenou slaninu citron sůl kamennou papriku mletou bobkový list.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 11174
109 Kč
Boršč (2 porce 600g) - Expres menu
Značka: Expres menu
Boršč (2 porce 600g) - Expres menu
Akce

Expres menu Boršč je hutná svačinová polévka z červené řepy s kousky hovězího a vepřového masa dušeného na kořenové zelenině s bramborem a hlávkovým zelím, zjemněná smetanou. Tento produkt je dostupný v balení 2 porcí po 600g.

Složení této polévky se skládá z hovězího vývaru (voda, hovězí maso a kosti), hovězího masa předního, rajčatového protlaku (voda, rajčatový protlak, sůl), zelí hlávkového, červené řepy sterilované (červená řepa, voda, ocet, cukr, sůl, aroma), vepřového masa (plec), smetany, rýžové mouky, kukuřičné mouky, kořenové zeleniny (mrkev, celer, pastinák, petržel), brambor, cukru, cibule, uzené slaniny (vepřové sádlo), citronu, soli kamenné, mleté papriky a bobkového listu.

Tato hutná polévka je vysoce nutričně bohatá a je ideálním výběrem pro každodenní stravu. Je vhodná pro celou rodinu a je dostupná ve formě expresního menu s 2 porcí po 600g.

Boršč je chutnou volbou pro každodenní jídelníček. Je vyrobeno z čerstvých surovin a nabízí vysokou nutriční hodnotu. Kombinace červené řepy s kousky hovězího a vepřového masa dušených na kořenové zelenině s bramborem a hlávkovým zelím je dokonale ochucena smetanou.

Kategorie: Jídlo
Hmotnost: 0.625 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: