Opět otevřeno každé úterý a čtvrtek od 15:00-18:30

Airsoft kuličky BB BLS Tracer (Nasvětlovací) 0.20g/5000 (green)

Značka: BLS

Airsoft kuličky BB BLS Tracer (Nasvětlovací) 0.20g/5000 (green) jsou speciální nasvětlovací kuličky, které září v tmě po osvětlení UV světlem, což umožňuje hráčům sledovat trajektorii střelby za snížené viditelnosti nebo v noci. 

Dostupnost Skladem (15 ks)
Kód: 2450
425 Kč
Airsoft kuličky BB BLS Tracer (Nasvětlovací) 0.20g/5000 (green)
Značka: BLS
PhotoRoom 20240207 101043
Akce

Airsoft kuličky BB BLS Tracer (Nasvětlovací) 0.20g/5000 (zelené)

Jsou speciálně navrženy pro airsoftové hráče, kteří hledají vysokou přesnost a viditelnost při hře za snížené viditelnosti nebo v noci. Tyto kuličky jsou nasvětlovací, což znamená, že po osvětlení UV světlem září v tmě, což umožňuje hráčům sledovat trajektorii střelby.

BB BLS Tracer kuličky váží 0,20 g, což je ideální hmotnost pro většinu airsoftových zbraní. Tato hmotnost zajišťuje optimální rovnováhu mezi dosahem a přesností. Kuličky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který je odolný proti prasknutí a deformaci, což zajišťuje konzistentní výkon a dlouhou životnost.

Oproti standardním airsoftovým kuličkám se BB BLS Tracer kuličky odlišují svou nasvětlovací funkcí. Tato funkce umožňuje hráčům sledovat trajektorii střelby za tmy nebo za snížené viditelnosti, což je výhoda, kterou standardní kuličky nenabízejí. Navíc jsou tyto kuličky dodávány v balení po 5000 kusech, což zajišťuje, že vám nebudou chybět v průběhu intenzivních airsoftových her.

BB BLS Tracer kuličky jsou ideální pro noční hry nebo hry za snížené viditelnosti. Díky své nasvětlovací funkci jsou však méně vhodné pro hry za denního světla, kde by mohla být jejich zářivá barva snadno viditelná pro protivníky. Přesto se jedná o skvělý doplněk pro každého airsoftového hráče, který chce zlepšit svůj výkon a zážitek z hry.

Kategorie: 0,20g
Hmotnost: 1.035 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: